Vodafone firma roku Kraje Vysočina 2020

Potravinářská firma Amylon,a.s. se raduje z vítězství v podnikatelské soutěži ! 

Na Vysočině se přihlásilo více než tři sta uchazečů o vavříny.

https://www.firmaroku.cz/blog/vladimir-zeman-zpracovavame-1200-tun-mouky-mesicne

https://www.firmaroku.cz/blog/amylon-z-brodu-ziskal-titul-firma-roku-kraje-vysocina-skroby-vyvazi-i-do-sveta

Mezi podniky se vyhlašoval titul Vodafone Firma roku 2020 a jeho držitelem je potravinářská společnost Amylon, která má dva výrobní závody. „Provoz Havlíčkův Brod vyrábí pšeničný škrob, ze kterého se dále produkují glukózové a maltózové sirupy. Provoz Ronov nad Sázavou je určen pro výrobu balených potravinářských směsí, zejména pudinků, bramborových knedlíků a těst,“ popsal Pavlát.

Výrobky jdou i do zahraničí, na českém trhu se jich prodá zhruba čtyřicet procent. „Hlavní motivací pro podnikání byl fakt, že jsme s mým kolegou, se kterým jsme Amylon privatizovali, celý čas ve škrobárenství pracovali a chtěli jsme zachovat škrobárenství na Vysočině, což se stále daří,“ vysvětlil ředitel Vladimír Zeman, který dává práci zhruba sto dvaceti lidem.

Porotkyně Kateřina Menzel z Vodafone Czech Republic ocenila, že Amylon se podílí na škrobárenské tradici na Vysočině od roku 1912. „Je mi sympatické, že disponuje vlastní sítí obchodních zástupců a v poslední době reaguje na potřeby trhu tím, že zavádí bezlepkové a veganské výrobky do svého portfolia,“ prohlásila.

Druhé místo získala jihlavská společnost ThePay.cz, vývojář stejnojmenné platební brány. Třetí místo obsadila společnost Vodaservis ze Žďáru nad Sázavou, což je výrobce nerezových a plastových vodárenských zařízení.

 

COOKIES
Amylon potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Souhlas můžete odmítnout zde.