NOVINKA Bio dukátové buchtičky s vanilkovým krémem!

!Někdo jim říká dukátové buchtičky a někdo buchtičky se šodó. Jedno mají však společné, patří mezi nejoblíbenější druh kynutých buchet u nás.

Připadala Vám doposud příprava dukátových buchtiček složitá? Máme pro Vás řešení. Nyní si můžete upéct křupavé dukátové buchtičky s vanilkovým krémem během pár minut, a navíc v BIO kvalitě.

 

 

Šetříme Váš čas.

Krom zdraví je čas tím nejcennějším, co máme. Místo vaření se můžete věnovat svým blízkým, svým koníčkům před hodinami strávenými u plotny. Proto jsme pro Vás připravili směs na dukátové buchtičky BEZ KYNUTÍ! Balení obsahuje směs pro přípravu těsta na buchtičky a vanilkový krém.

Už jako malí jsme v tom měli jasno. Dopřát si sladký dezert jako hlavní jídlo je prostě slast! Možná i proto jsou buchtičky s krémem jedním z mála jídel, které nám ani školní jídelna nedokázala znechutit. Ba naopak na ně s chutí vzpomínáme.

Zaručeně nešlápnete vedle, protože toto jídlo milují všechny generace!

COOKIES
Amylon potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Souhlas můžete odmítnout zde.