Novinky

Slavnosti Amylonu

Na oblíbené značce Amylon ze srdce Vysočiny za více než 110 let své existence vyrostlo několik generací. Jako poděkování lidem v širokém okolí i zákazníkům připravila společnost Amylon a.s. ve spolupráci s městem Havlíčkův Brod narozeninové oslavy svého 30letého působení v Havlíčkově Brodě.

Je mnoho důvodů, proč slavit

Společnost Amylon a.s. v současné době disponuje 2 výrobními provozy, které jsou vzájemně propojeny díky pšeničnému škrobu. Velmi známé pudingy a další balené potraviny se vyrábí v Ronově nad Sázavou. Druhý, zcela odlišný provoz, má společnost AMYLON v Havlíčkově Brodě, kde se vyrábí průmyslové suroviny.

Letos je tomu 30 let od založení akciové společnosti Amylon a.s. a jejího působení v Havlíčkově Brodě. A proto jsme se rozhodli uspořádat na Havlíčkobrodském náměstí slavnosti, kterými chceme poděkovat nejen zaměstnancům a obchodním partnerům, ale i všem příznivcům naší značky Amylon.

Místo konání

Kam a kdy dorazit?

Slavnosti Amylonu se konají 8. června 2024 od 13:30 na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě.

Program akce

Zábava pro celou rodinu, vstup je zdarma

Přijďte si užít báječný den s celou rodinou. Na místě bude spousta skvělé hudby, zábava a aktivity pro celou rodinu. A samozřejmě včetně dobrého jídla i pití. Můžete se také těšit na dětskou zónu Hitrádia s malováním na obličej.

Vstup na akci je zdarma.

Celou akcí bude provázet skvělá moderátorka Markéta Zušťáková.

Co se týče hudebního programu, výběr je široký 🙂
🔴   14:00 – pro děti je připravena dívčí skupina Lollipopz
🔴   15:15 – nejen dětské oči rozzáří Párty ve stylu Tlapkové patroly
🔴   17:30 – zazpívá i fenomenální Anna K.
🔴   19:15 – vystoupí pohodová skupina Mňága a Žďorp
🔴   21:00 – oslavy vyvrcholí Chlapeckou taneční, pěveckou a striptérskou skupinou MiG 21

Vyhrajte s Amylonem

Soutěžte o ceny v hodnotě 60 000 Kč

Je to jednoduché. Vyplňte v období 1.5. až 14.6.2024 správně náš soutěžní formulář a zúčastněte se losování o 10 atraktivních odměn v celkové hodnotě 60 000 Kč. Zde najdete veškeré informace.

Chci soutěžit

Značka Amylon

Tradice firmy sahá až do konce 19. století.

V této době se Christian Pešek pustil do průmyslového zpracovávání brambor. V jeho práci poté pokračoval od roku 1891 švagr František Malinský, který postupně skupoval další škrobárny a z malé továrničky vybudoval silný podnik.

K roku 1912 se datuje založení samotné firmy Amylon, která vznikla fúzí škrobáren v Nížkově a Přibyslavi. I díky Amylonu vznikal v naší zemi typicky český jídelníček a výrobky této značky se řadí mezi potraviny s více než stoletou tradicí, jako karlovarské lázeňské oplatky, pražská šunka, pardubický perník či znojemské okurky.

O celém příběhu značky Amylon a její 112leté historii se dočtete v našem článku.

Přijďte slavit s Amylonem 8. června od 13.30 na náměstí v Havlíčkově Brodě. Srdečně Vás zve Ing. Vladimír Zeman, Generální ředitel Amylon, a.s..

Znáte e-shop Amylonu?